Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witamy serdecznie!

Trafiłeś na stronę firmy SPEC-POŻ, renomowanego dostawcy profesjonalnych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz kontaktu w razie najdrobniejszych wątpliwości.

Ochrona ppoż. – w czym pomagamy?

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm zainteresowanych ochroną przeciwpożarową obiektów. Oferta naszej firmy imponuje szerokim wachlarzem urządzeń przeciwpożarowych oraz usług w zakresie ochrony ppoż., prezentujących najwyższy poziom i co najważniejsze, gwarantujących bezpieczeństwo na wszystkich płaszczyznach działalności.

Dostarczamy Klientom światowej klasy produkty najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dbamy o pełen profesjonalizm w wykonaniu najdrobniejszych zadań. Nasi doświadczeni specjaliści czuwają nad realizacją powierzonych nam do wykonania kontraktów i bezpośrednich zleceń od Klientów.

Dlaczego warto zaufać SPEC-POŻ?

Nasza firma powstała ponad 20 lat temu, zyskując na przestrzeni lat miano dystrybutora sprzętu przeciwpożarowego, który wyróżnia się bogactwem oferty oraz doświadczeniem. Sprawne poruszanie się w branży oraz solidna kadra to zalety, które mają korzystny wpływ na końcową satysfakcję Klienta.

Nasz cel to dobrze wykonana praca i dlatego stale poszukujemy nowych technologii i nowych możliwości w rozwoju naszej firmy. Nasza współpraca z najlepszymi producentami w branży, pozwala nam świadczyć usługi w tych dziedzinach na najwyższym poziomie i korzystać z najnowszych rozwiązań inżynierskich na świecie.

W ciągu ostatnich kilku lat nasza firma wykonała wiele prac montażowych na terenie całej Polski i cieszy się uznaniem klientów i firm, dla których wykonaliśmy prace jako podwykonawcy.

Historia SPEC-POŻ

SPEC-POŻ spółka jawna jest firmą założoną w 1989 r. Cezary Mańkowski i Franciszek Średziński są założycielami. Początkowo była to niewielka firma rodzinna, później jednak rozwinęła się i obecnie zatrudnia ponad dwudziestu pracowników w tym kilku specjalistów. Pozwala to dla zleceniodawcy zmniejszyć koszty transportu oraz skrócić czas wykonania usługi.

Zapraszamy do owocnej współpracy,
Z poważaniem,
Zarząd Spółki


Polecamy

 

Szkolenia

Szkolenia prowadzone przez SPEC-POŻ to idealna okazja, aby nauczyć się od fachowców najważniejszych rzeczy związanych z bezpieczeństwem pożarowym.

więcej

 
 

Wiedza

W trakcie udzielania nawet najdrobniejszych porad, mamy na uwadze obowiązujące przepisy prawa oraz wszelkie wymogi bezpieczeństwa narzucane przez powołane do tego instytucje.

więcej

 
 

Oferta

Zachęcamy do przyjrzenia się krótkiemu podsumowaniu naszej oferty oraz zapoznania się ze szczegółami usługi, która znajduje się w Twoim zainteresowaniu.

więcej